Tanıtım Yazısı

Anahtar Kelimede Yükselişin Anahtarı; Tanıtım Yazıları!

Tanıtım yazıları, web sitenize, hizmetlerinize ve ürünlerinize ait SEO uyumlu bir içeriğin, sizin alanınızda otoriter bir web sitesinde yayınlanmasını ifade etmektedir.

header home3
01
Blog Backlink

Dünyada ünlü birçok blog, haber ve içerik sitesinde tanıtım yazısı imkanları.

02
Follow/NoFollow

Binlerce web sitesi, mobil uygulama, eklenti ve profil üzerinde tanıtım yazısı imkanları.

03
Firma Siteleri

Yüzlerce firma tanıtım sitesinde, alanınıza özel tanıtım yazısı imkanları.

04
Sosyal İmleme

Dünya genelinde binlerce sosyal medya, pdf ve içerik sitesinde tanıtım yazısı imkanları.

bursa sosyal medya ajanslari
Tanıtım Hizmetleri

Tanıtım Yazısı
Çalışmaları

Alanınız ile ilgili, yüksek DA/PA değerlerine sahip web sitelerinden tanıtım yazıları alırız.

İnternet adreslerinize faydalı olacak, trafik getirecek, müşteri getirecek ve dönüşümle sonuçlanmasını sağlayacak web sitelerinden tanıtım yazıları alırız.

01
01
Ziyaretçi Artışı

Alacağınız tanıtım yazıları ile web sitenizde ciddi geri dönüşler yakalayabilirsiniz.

02
02
Anahtar Kelimelerde Yükseliş

Tanıtım yazıları, arama motorları üzerinde web sitenizin güvenilirliğini artırmaktadır.

03
03
Hızlı İndex

Alacağınız tanıtım yazıları yardımıyla Google ve diğer arama motorlarında daha hızlı index alırsınız.

04
04
Ayrıntılı Raporlama

Organik, manuel olarak eklenmiştanıtım yazıları tarafınıza detaylı olarak raporlanarak iletilmektedir.

sss

Tanıtım Yazısı
Sık Sorulan Sorular

Tanıtım Yazısı Hizmetleri Nedir?

Tanıtım yazısı, bir ürün, hizmet, kuruluş veya kişi hakkında okuyuculara bilgi vermeyi amaçlayan bir yazı türüdür. Tanıtım yazısı, ürün veya hizmetin özelliklerini, faydalarını ve avantajlarını anlatır. Ayrıca, ürün veya hizmetin nasıl kullanılabileceğini ve neden tercih edilmesi gerektiğini de açıklar. Tanıtım yazısı, genellikle reklam veya pazarlama amaçlı olarak kullanılır ve okuyucuları etkilemeyi amaçlar.

 

SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı TeknikEffect, sizin marka, ürün ve hizmetlerinize dair SEO uyumlu içerikler hazırlayarak, alanınızla ilgili kaliteli, yüksek DA/PA ve düşük spam score değerlerine sahip web sitelerinden tanıtım yazıları almaktadır.

Tanıtım Yazısı Ne İşe Yarar?

Tanıtım yazıları, web siteleriniz için referans linkler yani backlink imkanı sunmakla birlikte Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları üzerinde sıralamanızın yükselmesine imkan sunmaktadır. Bununla birlikte marka bilinirliliğinizi arttırarak kalıcı ve ücretsiz bir reklam ağına sahip olmanızı sağlamaktadır.

Tanıtım yazıları, bir ürün, hizmet, kurum veya kişinin özelliklerini, avantajlarını ve farklılıklarını ve detaylarını anlatan bir metindir. Site, ürün, hizmet ve bireysel bilgilerinizi içeren tanıtım yazıları, okuyucuların ilgisini çekmeye ve ürünü veya hizmeti tercih etmelerine yardımcı olmaya yönelik olarak yazılmaktadır. Tanıtım yazılarınız, reklam ve pazarlama ağınızı genişletecek önemli bir dijital pazarlama çalışmasıdır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalıdır?

Tanıtım yazıları, alanınızla ilgili bilgisi bulunan yazarlar tarafından güncel "SEO" kuralları göz önüne alınarak hazırlanmalıdır. Marka, ürün ve hizmetlerinizin doğru şekilde tanıtılması gerekmektedir. Ek olarak, marka bilincinize uygun bir yazım dili tercih etmeyi unutmayınız.

Backlink ve Tanıtım Yazısı Farkları Nelerdir?

Tanıtım yazıları içerisinde geçen anahtar kelimelerinizden direkt olarak link çıkışları sağlanır, çıkış yapılan bu linkler "Backlink" yani referans linkler olarak isimlendirilmektedir.

Tanıtım yazılarıysa, tanıtım hizmeti aldığınız sitelerde yayına alınan SEO uyumlu sizlerin ürün, hizmet gibi bilgilerinizi içeren bilgi verici içeriklerdir.

Farklı Sitelerden Tanıtım Yazısı Alabilir Miyiz?

SEO danışmanlığı üzerine birçok farklı hizmetimiz bulunmaktadır.

Türkiye ve dünya genelinde birçok farklı, alanında otoriter siteyle iş ortaklığımız bulunmaktadır. Dolayısıyla, kategoriniz özelinde sizler için otoriter siteler aracılığıyla tanıtım yazıları alarak, firma, ürün ve hizmetlerinizi tanıtım yazıları ve backlinkler aracılığıyla web ortamında paylaşabiliriz.

Bursa SEO Ajansı

Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, firmaların, marka, ürün ve hizmetleri için sunmuş olduğu özel tanıtım yazıları, kaliteli backlinkler (referans linkler) aracılığıyla sizleri web ortamında daha ulaşılabilir hale getirmektedir.

SEO

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Web Tasarım

Web Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Backlink

Backlink hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.