img animation 2
img animation 1
img animation 4
img animation 3
Teknik

E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret siteniz ve diğer pazar yerleri üzerinde satışlarınızı arttırmak, sizleri farklı pazarlara ulaştırmak için buradayız.

bursa e ticaret ajansı
img animation 4
01
E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi yada hizmetlerinizi, internet ortamında satabileceğiniz siteler tasarlıyoruz.

02
E-Ticaret Danışmanlığı

Hizmet ve ürün bilgileriniz doğrultusunda satış stratejileri, pazarlama stratejileri ve müşteri deneyiminizi geliştiriyoruz.

03
Ürün Sektör Analizi

Rakip analizi, pazaryeri araştırmaları ve dijital pazarlama ile satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

04
Dijital Pazarlama

Sosyal Medya, İçerik Pazarlama, SEO ve Google Ads Reklamları ile gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

05
360⁰ Pazarlama

Her platforma uygun, kurgulu ve seslendirmeli reklam filmlerinizi hazırlayalım.

06
SEO

Sektörünüze özel dijital pazarlama çözümleri ile sizleri sektörün yıldızı haline getirelim.

07
Grafik Tasarım

Markanızı yansıtan reklam ve pazarlama görselleri ile sizleri ilgi çekici hale getirelim.

08
Video Prodüksiyon

E-Ticaret siteniz ve pazar yerleri üzerindeki ürünlerinizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturalım.

tanıtım filmi hizmetleri
E-Ticaret

E-Ticaret Danışmanlığı
Hizmetleri

Dijital Dünyada yakın geleceğin en trend mesleğinin e-ticaret olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

E-Ticaret sektöründe, sadece homeoffice çalışmaları ile devasa cirolar gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. E-ticaretin kapsamı, e-ihracat ile sınırlı değildir. Girilebilecek pazar yerleri tahmin edildiğinden daha fazladır. Günümüzde, içerik, ürün, reklam ve pazarlama faliyetlerinin ortak odağı kesinlikle e-ticaret olmuştur. Alanında uzman ekibimiz ile sizlerin dijital dönüşümleri gerçekleştirebilir, satılacak ürünlerin analizinden, ürün fotoğrafı çekimlerine, pazaryerleri ayarlarına, kargo süreçlerine varıncaya kadar ürünlerinizi nihai tüketiciye ulaştırmanız adına çözümler üretiyoruz.

Strateji

Sektörünüz özelinde, mevcut durum analizleri ile dijital pazarlamadaki ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Rakip Analizi

Dijital dünyanın uçsuz bucaksız pazar yerlerinde e-ticaret alanında potansiyel rakiplerinizin inceliklerini öğreniyoruz.

Sektör Analizi

E-Ticaret sektörünüz yada girmek istediğiniz sektörde ki pazar paylarını, satış oranlarını ve rekabeti ölçümlüyoruz.

bursa dijital pazarlama ajansı
Dijital Pazarlama

Sosyal Medya, İçerik Pazarlama, SEO ve Google Ads Reklamları ile e-ticaret satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Görselleştirme

E-Ticaret satışlarınızı arttırmanın yolu, ulaşılabilirlik ve etkileşim geçmektedir. Bütün platformlardaki grafik, görsel işlerinizi yapıyoruz.

Marka Stratejileri

Dijital pazarlama stratejilerinizi ve ilerleyen dönemdeki e-ticaret yol haritanızı istatistiksel olarak ifade eden detaylı raporlar hazırlıyoruz.

sss

E-Ticaret Danışmanlığı
Sık Sorulan Sorular

E-Ticaret Hizmetleri Nelerdir?

Bursa E-Ticaret Ajansı TeknikEffect, marka, ürün ve hizmetlerinize dair internet pazarlaması, e-ticaret siteleri tasarımı ve sosyal medya üzerine hizmetler sunmaktadır. Bunlara ek olarak, pazaryeri danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerle sizleri e-ticaret sürecine hazırlar ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız. Dijital pazarlama hizmetleri birbirleriyle ayrı olarak düşünülmemelidir. Eş zamanlı olarak yürütülen SEO, Marka Kimliği ve Dijital Pazarlama çalışmaları sizleri e-ticarette başarıya taşımanın altın anahtarıdır.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-Ticaret Danışmanlığı, marka, ürün ve hizmetlerinizin dijital pazarlama doğruları eşliğinde internet ortamında satışa açılması sürecinin tüm adımlarında yol gösterilmesi ve uygulamalar yapılmasını barındıran bir danışmanlık sürecidir. Bursa E-Ticaret Ajansı TeknikEffect, ihtiyacınıza özel E-Ticaret çözümleriyle sizleri bir e-ticaret sitesi sahibi yapabilir, hali hazırdaki düzeninizi geliştirmek adına E-Ticaret SEO Danışmanlığı verebilir, dijital pazarlama sürecinizi yönetebilir, pazaryerleri üzerinde bulunan tecrübesiyle sizi bütün satış platformlarında temsil edebilir.

E-Ticaret Danışmanı Ne İşe Yarar?

E-Ticaret Danışmanı, dijital dönüşüm ve internet satışlarınız üzerine lojistik ihtiyaçlarınızdan satış platformlarının yönetimine varıncaya kadar birçok süreçte sizlere danışmanlık hizmeti sunun, profesyonel e-ticaret uzmanlarıdır. Bursa Dijital Pazarlama Ajansı TeknikEffect, birlikte çalıştığı e-ticaret uzmanlarıyla, e-ticaret pazarlama stratejilerini belirler, geliştirir, dönüşüm optimizasyonlarıyla reklam verimliliğinizi arttırır ve kullanıcı deneyiminizi arttırarak potansiyel müşteri havuzunuzu geliştirir.

Bursa E-Ticaret Ajansı

Bursa'da Dijital Pazarlama Ajansı olarak hizmet vermeye başlamış olan TeknikEffect, profesyonel e-ticaret çözümleriyle sizlerin internet ortamında ki rehberiniz, tasarımcınız ve çözüm odaklı danışmanınız olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin detayları ve sizin problemleriniz özelinde sunduğumuz e-ticaret ve diğer pazarlama çözümleriyle satışlarınızı arttırmak ekip olarak bizim 1. önceliğimizdir.

Referanslar

Hizmetlerimiz
Hakkında
Neler Söylediler?

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı konusunda aldığımız hizmetler ile birlikte satışlarımızda ve organik etkileşimlerde ciddi bir artış yakaladık.
Ayşe K.
E-Ticaret Firması
Yönlendirmeleriyle, işletmemize vermiş oldukları katkıların sonucunu çok kısa bir sürede almaya başladık. Sosyal medya ve E-Ticaret hesaplarımızın yönetimini disiplinli ve düzenli şekilde gerçekleştiren bir ekip.
Veysi A.
Akyamanlar Tic.
TeknikEffect ekibi, sıfırdan girdiğimiz e-ticaret alanında bizlere yol haritaları doğrultusunda sosyal medya ve pazar alanlarında satışın kurallarını, organik etkileşimin önemini belirterek sektörde kısa sürede sonuçlar almaya başlamamız konusunda büyük yardımlarda bulundu.
Okan Y.
Sağlık Kuruluşu

E-Ticarete Başlamak
İstiyorum!

Marka Strateji Danışmanlığı

Marka Strateji Danışmanlığı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.