img animation 2
img animation 1
img animation 4
img animation 3
Teknik

SEO Hizmetleri

Google’da anahtar kelimenizde sıralama alamıyor musunuz?

  bursa dijital ajansları
  img animation 4
  SEO Optimizasyonu

  Arama Motoru Optimizasyonu, anahtar kelimenizde web sitemizin en iyi sonuçlar içerisinde yer alması için optimizesi edilme sürecidir.

  Anahtar Kelime Analizleri

  Güvenilir SEO araçlarıyla, sitelerinize müşteri, okuyucu ve ilgili kişileri çekebilecek trend ve aranma hacmi olan anahtar kelimelerin bulunması.

  Rakip Analizleri

  İlgili kelimelerde rakipleriniz sizden neden daha iyi sonuçlar alıyor? Onların nasıl önüne geçeceğimizi öğreniriz.

  bursa sosyal medya ajanslari
  İçerik Hizmetleri

  "İçerik Kraldır." Google kaliteli, özgün ve güncel içerikleri sever. İçeriklerinizi, SEO uyumlu halde üretir, uyumlu hale getiririz.

  Backlink

  Web adreslerinizi, trafik getirecek, medya bilinirliliğinizi arttıracak geri bağlantılar, referans bağlantılar ile besleriz.

  Raporlama

  Hizmetlerimizi, şeffaf şekilde raporlayarak, neredeydik nereye geldik nasıl sonuçlar aldık şeklinde raporlarız.

  rocket2 service2 1

  Fikrini Paylaş, Geliştirelim!

   Ulaşılabilir Hedefler

   Hedef Odaklı
   Arama Motoru Optimizasyonu

   Öncesi Sonrası
   woman before man after

   104,457

   314,297

   Yıllık Organik Aramalar bg chart1 1

   26,740

   34,369

   Anahtar Kelime Sayısı bg chart2 1

   780%

   980%

   Annual Organic Traffic bg chart3 1
   +
   Aktif Müşteriler
   +
   Tamamlanan Proje
   +
   Ekibimiz
   +
   Tecrübe
   sss

   SEO Danışmanlığı
   Sık Sorulan Sorular

   SEO Nedir?

   Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin arama motorları üzerinde daha ulaşılabilir hale gelmesi adına yapılan web optimizasyon çalışmalarını ifade etmektedir. En çok kullanılan arama motoru olan Google üzerinde, marka, ürün ve hizmetlerinize dair anahtar kelimelere odaklı olarak çalışılan SEO hizmetleri sonucunda web adresleriniz Google'da ilk sayfada yer alabilmektedir.

   İç SEO Nedir?

   Site içi SEO çalışmaları, marka, ürün ve hizmetlerinize ait web adreslerinin SEO uyumlu hale getirilmesi amacıyla yürütülen çalışmaları ifade etmektedir. İç linklemeler, sayfalar arası bağlantılar, doğru H etiketi kullanımı, görsellerin optimizasyonu ve SEO uyumlu içeriklerin hazırlanması gibi uygulamalar İç SEO amacıyla yapılmaktadır.

   Site Dışı SEO Nedir?

   Off Page SEO olarak ifade edilen site dışı SEO çalışmaları, marka, ürün ve hizmetlerinize dair web adreslerinize alacağınız backlink ve çeşitli pazarlama faaliyetlerini içermektedir. DA/PA değerleri yüksek web adreslerinden alınacak referans bağlantılar, sizleri Google gözünde daha güvenilir siteler haline getirmekle birlikte, anahtar kelimelerinizde daha iyi sıralamalar almanızı sağlayacaktır.

   Bursa SEO Danışmanlığı

   Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, sunmuş olduğu SEO hizmetleriyle birlikte sizlere ait web sitelerini Arama Motorları üzerinde daha ulaşılabilir kılmak adına faaliyetler yürütmektedir. 

   Bursa SEO Ajansı

   Bursa SEO Ajansı TeknikEffect farkıyla alacağınız SEO hizmetleriyle, güvenilir web adreslerinden bağlantılar alabilir, SEO uyumlu içeriklerle anahtar kelimelerinizde rakiplerinize kıyasla fark yaratabilirsiniz.

   Referanslar

   Hizmetlerimiz
   Hakkında
   Neler Söylediler?

   Bursa SEO Ajansı arayışımız sonucu tanıştığımız TeknikEffect ekibi, bizleri aylık SEO planlarıyla karşıladı. Adım adım yol haritası belirleyerek sürdürdüğümüz uygulamalarla anahtar kelimelerimizde ciddi bir başarı yakaladık.
   Aydan C.
   Fersahlar Tic.
   Hazırlamış oldukları SEO uyumlu içeriklerle, bizleri çok kısa sürede arama motorları üzerinden daha fazla hit alır seviyeye getirdiler. Bununla birlikte sürekli olarak raporlama ve neler yapılmalı, nasıl devam edilmeli yönlendirmeleriyle yeni bir firma olan bizlere büyük faydaları oldu.
   Selim B
   E-Ticaret Firması
   TeknikEffect ekibi, şehrimizde ve bölgemizde bulunan potansiyel öğrencilere erişimimizi kolaylaştırdı. Yürüttükleri SEO çalışmalarıyla birlikte gözle görülür oranda tıklama artışı, trafik artışı ve öğrenci potansiyelimizi geliştirdik.
   Veysi Z.
   Eğitim Kuruluşu

   Arama Motoru Optimizasyonu
   İstiyorum!

   Web Tasarım

   Bursa Web Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

   Backlink

   Backlink hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

   Tanıtım Yazısı

   Tanıtım yazısı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.