seo

SEO Ajansı

Rakiplerinizin önüne geçmek ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak için sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız. SEO Danışmanlığı hizmetlerimizle, dijital varlığınızı en üst seviyeye çıkarabilir ve daha fazla organik trafik ve potansiyel müşteri çekebilirsiniz.

bursa seo danışmanlığı hizmetleri
01
01
Google'da Üst Sıralar

Arama Motoru Optimizasyonuyla, anahtar kelimenizde web sitemizi en iyi sonuçlar içerisinde yer alması için optimize ederiz.

02
02
Anahtar Kelime Analizleri

Güvenilir SEO araçlarıyla, sitelerinize müşteri, okuyucu ve ilgili kişileri çekebilecek trend ve aranma hacmi olan anahtar kelimeler buluruz.

03
03
Backlink Çalışmaları

Web adreslerinizi, trafik getirecek, medya bilinirliliğinizi arttıracak geri bağlantılar, referans bağlantılar ve tanıtım yazılarıyla ile besleriz.

04
04
Raporlama Evresi

Hizmetlerimizi, On Page ve Off Page SEO olmak üzere ayrı ayrı şekilde raporlayarak, neredeydik nereye geldik nasıl sonuçlar aldık şeklinde raporlarız.

kurumsal
kurumsal

Projeye Özel

SEO Hizmeti Fiyatları, anahtar kelime sayısı ve sektörde yer alan rekabete bağlı olarak belirlenmektedir.

 • Kapsamlı Site İçi SEO Analizi
 • Google Kayıtları ve Webmaster Araçları Optimizasyonu
 • Otoriter Backlink Profili İnşası
 • SEO Uyumlu İçerik Planı Oluşturulması
 • Site İçi İçerik ve Teknik Hataların Düzeltimi
 • Rakip Analizi ve Strateji Oluşturma
 • Sayfa Hızı ve Performans İyileştirmesi
 • SEO Uyumlu İçerik Üretimi
 • Etkili Backlink Stratejisi
 • Lokal SEO Optimizasyonu
 • Firma Kaydı Sağlanması
 • Detaylı Raporlama
 • img animation 2
  img animation 5
  img animation 3

  Alanınıza Özel SEO Çalışmaları

  Sektörünüze Özel

  TeknikEffect, marka ve ürünlerinize özel SEO çalışmaları yürütür. Her proje ve her sektör özelinde yürütülmesi gereken arama motoru optimizasyon çalışmaları farklılık göstermektedir.

  Kullanıcı Deneyimi

  SEO Hizmetlerinin özünde Google'ın güncellenen stratejileri yer almaktadır. Yakın zamanda izlenilmesi gerekli olan çalışmaların başında kullanıcıların sitelerinizde geçirdikleri vakitte yüksek bir kullanıcı deneyimi yakalamalarıdır.

  Faturalı Hizmet

  TeknikEffect üzerinden alacağınız tüm hizmetlerde olduğu gibi SEO Danışmanlığı hizmetlerinde de firma isminize fatura kesilecektir. Bununla birlikte vade farkıyla kredi kartına taksitli ödeme şansınızda bulunmaktadır.

  img animation 4
  img animation 2
  img animation 1
  bursa sosyal medya ajanslari
  sss

  SEO Hizmeti
  Sık Sorulan Sorular

  SEO Nedir?

  SEO, arama motorları üzerinde doğal ve organik trafiğini arttırmak amacıyla yapılan arama motoru optimizasyonu sürecine verilen isimdir. SEO çalışmalarıyla birlikte web adresleriniz ilgili anahtar kelimelerde Google gibi arama motorlarında rakiplerinin önünde ve daha üst sıralarda yer almaktadır.

  SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak adlandırılır ve web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlamayı amaçlar. Bu, web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi taranabilmesini, anahtar kelimeler için daha iyi bir sıralama elde edebilmesini ve daha fazla ziyaretçi çekmeyi amaçlar. SEO, web sitenizin içeriğini, bağlantılarını ve diğer özelliklerini optimize ederek arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. Bu sayede web siteniz daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenir ve daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

  Site İçi (OnPage SEO) Nedir?

  Site içi SEO, web sitelerinin içeriğinin ve yapısının arama motorları için optimize edilmesi sürecine verilen genel bir isimdir.
  OnPage SEO Uygulamalarıyla, web sitesinin içeriği anahtar kelimelere göre optimize edilir, bağlantılar (İç Linklemeler) kurulur ve sayfalar arasındaki geçişler düzenlenerek site hızı optimize edilir, arttırılır. SEO Hizmeti sonucunda, arama motorları tarafından web sitesinin daha iyi anlaşılması ve daha yüksek bir sıralamaya ulaşması sağlanmakadır. Site içi SEO, arama motorlarının web sitesini daha iyi taramasını ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını sağlar.

  Site Dışı (OffPage SEO) Nedir?

  Site dışı SEO uygulamaları, web sitelerine dışarıdan gelen bağlantılarının (Backlink) ve referanslarının optimize edilmesi sürecini ifade etmektedir.

  Off Page SEO çalışmalarında, web sitesi için dışarıdan bağlantılar oluşturulur, alanında otoriter sitelerden tanıtım yazıları alınır ve bu bağlantıların sayısı ve kalitesi düzenli olarak artırılmaya çalışılır. Site dışı SEO çalışmaları sonucunda, arama motorları tarafından web sitesinin güvenilirliği ve önemi artar ve dolayısıyla daha yüksek bir sıralama elde edilmesi sağlanır.

  SEO Uzmanı Ne Demek?

  SEO uzmanı, bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlamayı amaçlayan Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda uzmanlaşmış bir kişidir. SEO, web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeyi amaçlayan bir takım teknikler ve yöntemlerdir.

  SEO Uzmanı, web adreslerinde kullanıcı deneyimini iyileştiren, siteleri SEO uyumlu hale getirmek adına gerekli düzenlemeleri gerçekleştiren kişilere verilen genel bir isimdir. Arama motoru optimizasyonu amacıyla gerekli SEO işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

  SEO Danışmanlığı Bursa

  SEO danışmanlığı hizmetleri, bir firma veya kurumun bir SEO uzmanlarından yardım alarak web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeye çalıştığı bir hizmettir.

  Kurumsal SEO Danışmanlığı Bursa hizmetleri sayesinde, web sitesi sahipleri arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edebilir ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz. SEO Ajansı Bursa tarafından gerçekleştirilen SEO çalışmaları sonucunda firmanızın veya kurumun internet üzerinden daha fazla satış yapmanız sağlanır. SEO danışmanlığı Bursa hizmetleri, periyodik şekilde aylık veya yıllık olarak verilir ve bu süre boyunca Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, web sitesinin iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirir.

  SEO Danışmanlığı Ne İşe Yarar?

  SEO Danışmanlığı hizmetleriyle, Google gibi önemli bir trafik kaynağı olan, doğal trafiğin en büyük kaynağı olarak bilinen arama motorlarında rakiplerinizin önünde yer alabilirsiniz. Buna ek olarak, SEO hizmetleri kapsamında yapılacak hız iyileştirmeleriyle kullanıcı deneyiminizin artışına bağlı olarak satışlarınız ve müşteri ilişkileriniz de gelişecektir.

  SEO Paketleri Ne İşe Yarar?

  SEO Paketleri, web adreslerinde SEO danışmanlığı hizmetleri almak isteyen kişiler için hazırlanmış arama motoru optimizasyonu uygulamalarını barındıran içeriklerdir. Profesyonel SEO danışmanlığı hizmetleri kapsamında hazırlanmış olan SEO paketleri arasından bütçenize ve web sitenizin özelliklerine göre seçim yaparak en doğru sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. 

  SEO Hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

  SEO Hizmeti Fiyatları, web adresinizde beklediğiniz etkinlik, çalışmak istediğiniz anahtar kelimenin zorluğu ve sayısı gibi etmenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Yukarıda yer alan Bursa SEO Danışmanlığı hizmet paketlerinde yer alan fiyat tarifesini incelemeniz ardından bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Bursa SEO Danışmanlığı

  Bursa SEO danışmanlığı, bir web sitesinin içeriğini, bağlantılarını ve diğer özelliklerini optimize ederek arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. Bu sayede web siteniz daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenir ve daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. SEO danışmanlığı, web sitenizin arama sıralamasını iyileştirebilir ve ziyaretçi trafiğini artırabilir. Bu sayede web sitenizin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Bursa SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında, sizlerin marka ve ürünlerine ait web adreslerinde arama motoru optimizasyonu amacıyla birçok farklı uygulama ve çalışma yürütmekteyiz. Size özel SEO çözümleri için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

  Bursa SEO Ajansı

  Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, firmaların, marka, ürün ve hizmetleri için sunmuş olduğu özel tanıtım yazıları, kaliteli backlinkler (referans linkler) aracılığıyla sizleri web ortamında daha ulaşılabilir hale getirmektedir.

  Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Referanslar

  Hizmetlerimiz
  Hakkında
  Neler Söylediler?

  Yapı, inşaat ve tadilat üzerine hizmetler veren yerel yapı firmamız için aldığımız tanıtım yazısıyla daha fazla kişiye ulaşabilir olduk. TeknikEffect ekibine teşekkür ederim.
  Melih E.
  Aksalih Tic.
  Emlakçılık ve yapı malzemesi satışı üzerine hizmet vermekteyiz. TeknikEffect ekibinin önerileriyle Türkiye'de bilinen en popüler inşaat ve emlak sitelerinden tanıtım yazısı alma fırsatı bulduk. İçimize sinen başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum.
  Yaman Ç.
  Emlak Firması
  İç mimari tasarım ve dekoratif aksesuar satışı üzerine hizmetlerimiz bulunuyor. Hizmetlerimizi daha iyi tanıtmak ve daha çok satışa ulaşmak adına bir dijital ajans olarak TeknikEffect ile çalışma fırsatı yakaladık. İlgi, özen ve samimiyetiniz için teşekkür ediyoruz.
  Şeyda B.
  İç Mimarlık Firması

  Seo Hizmeti Almak
  İstiyorum!

  Tanıtım Yazısı

  Tanıtım yazısı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

  Bursa Web Tasarım

  Web Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

  Bursa Sosyal Medya Yönetimi

  Bursa Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.