Google’da anahtar kelimenizde sıralama alamıyor musunuz?

SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonuyla, anahtar kelimenizde web sitemizi en iyi sonuçlar içerisinde yer alması için optimize ederiz.

bursa seo danışmanlığı hizmetleri
SEO Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, anahtar kelimenizde web sitemizin en iyi sonuçlar içerisinde yer alması için optimizesi edilme sürecidir.

Anahtar Kelime Analizleri

Güvenilir SEO araçlarıyla, sitelerinize müşteri, okuyucu ve ilgili kişileri çekebilecek trend ve aranma hacmi olan anahtar kelimelerin bulunması.

Rakip Analizleri

İlgili kelimelerde rakipleriniz sizden neden daha iyi sonuçlar alıyor? Onların nasıl önüne geçeceğimizi öğreniriz.

bursa sosyal medya ajanslari
İçerik Hizmetleri

"İçerik Kraldır." Google kaliteli, özgün ve güncel içerikleri sever. İçeriklerinizi, SEO uyumlu halde üretir, uyumlu hale getiririz.

Backlink

Web adreslerinizi, trafik getirecek, medya bilinirliliğinizi arttıracak geri bağlantılar, referans bağlantılar ile besleriz.

Raporlama

Hizmetlerimizi, şeffaf şekilde raporlayarak, neredeydik nereye geldik nasıl sonuçlar aldık şeklinde raporlarız.

rocket2 service2 1

Fikrini Paylaş, Geliştirelim!

Ulaşılabilir Hedefler

Hedef Odaklı
Arama Motoru Optimizasyonu

Öncesi Sonrası
woman before man after

104,457

314,297

Yıllık Organik Aramalar bg chart1 1

26,740

34,369

Anahtar Kelime Sayısı bg chart2 1

780%

980%

Annual Organic Traffic bg chart3 1
+
Aktif Müşteriler
+
Tamamlanan Proje
+
Ekibimiz
+
Tecrübe
sss

SEO Danışmanlığı
Sık Sorulan Sorular

SEO Nedir?

SEO, arama motorları üzerinde doğal ve organik trafiğini arttırmak amacıyla yapılan arama motoru optimizasyonu sürecine verilen isimdir. SEO çalışmalarıyla birlikte web adresleriniz ilgili anahtar kelimelerde Google gibi arama motorlarında rakiplerinin önünde ve daha üst sıralarda yer almaktadır.

SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak adlandırılır ve web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlamayı amaçlar. Bu, web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi taranabilmesini, anahtar kelimeler için daha iyi bir sıralama elde edebilmesini ve daha fazla ziyaretçi çekmeyi amaçlar. SEO, web sitenizin içeriğini, bağlantılarını ve diğer özelliklerini optimize ederek arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. Bu sayede web siteniz daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenir ve daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Site İçi (OnPage SEO) Nedir?

Site içi SEO, web sitelerinin içeriğinin ve yapısının arama motorları için optimize edilmesi sürecine verilen genel bir isimdir.
OnPage SEO Uygulamalarıyla, web sitesinin içeriği anahtar kelimelere göre optimize edilir, bağlantılar (İç Linklemeler) kurulur ve sayfalar arasındaki geçişler düzenlenerek site hızı optimize edilir, arttırılır. SEO Hizmeti sonucunda, arama motorları tarafından web sitesinin daha iyi anlaşılması ve daha yüksek bir sıralamaya ulaşması sağlanmakadır. Site içi SEO, arama motorlarının web sitesini daha iyi taramasını ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını sağlar.

Site Dışı (OffPage SEO) Nedir?

Site dışı SEO uygulamaları, web sitelerine dışarıdan gelen bağlantılarının (Backlink) ve referanslarının optimize edilmesi sürecini ifade etmektedir.

Off Page SEO çalışmalarında, web sitesi için dışarıdan bağlantılar oluşturulur, alanında otoriter sitelerden tanıtım yazıları alınır ve bu bağlantıların sayısı ve kalitesi düzenli olarak artırılmaya çalışılır. Site dışı SEO çalışmaları sonucunda, arama motorları tarafından web sitesinin güvenilirliği ve önemi artar ve dolayısıyla daha yüksek bir sıralama elde edilmesi sağlanır.

SEO Uzmanı Ne Demek?

SEO uzmanı, bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlamayı amaçlayan Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda uzmanlaşmış bir kişidir. SEO, web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeyi amaçlayan bir takım teknikler ve yöntemlerdir.

SEO Uzmanı, web adreslerinde kullanıcı deneyimini iyileştiren, siteleri SEO uyumlu hale getirmek adına gerekli düzenlemeleri gerçekleştiren kişilere verilen genel bir isimdir. Arama motoru optimizasyonu amacıyla gerekli SEO işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

SEO Danışmanlığı Bursa

SEO danışmanlığı hizmetleri, bir firma veya kurumun bir SEO uzmanlarından yardım alarak web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeye çalıştığı bir hizmettir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Bursa hizmetleri sayesinde, web sitesi sahipleri arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edebilir ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz. SEO Ajansı Bursa tarafından gerçekleştirilen SEO çalışmaları sonucunda firmanızın veya kurumun internet üzerinden daha fazla satış yapmanız sağlanır. SEO danışmanlığı Bursa hizmetleri, periyodik şekilde aylık veya yıllık olarak verilir ve bu süre boyunca Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, web sitesinin iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirir.

SEO Danışmanlığı Ne İşe Yarar?

SEO Danışmanlığı hizmetleriyle, Google gibi önemli bir trafik kaynağı olan, doğal trafiğin en büyük kaynağı olarak bilinen arama motorlarında rakiplerinizin önünde yer alabilirsiniz. Buna ek olarak, SEO hizmetleri kapsamında yapılacak hız iyileştirmeleriyle kullanıcı deneyiminizin artışına bağlı olarak satışlarınız ve müşteri ilişkileriniz de gelişecektir.

SEO Paketleri Ne İşe Yarar?

SEO Paketleri, web adreslerinde SEO danışmanlığı hizmetleri almak isteyen kişiler için hazırlanmış arama motoru optimizasyonu uygulamalarını barındıran içeriklerdir. Profesyonel SEO danışmanlığı hizmetleri kapsamında hazırlanmış olan SEO paketleri arasından bütçenize ve web sitenizin özelliklerine göre seçim yaparak en doğru sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. 

SEO Hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

SEO Hizmeti Fiyatları, web adresinizde beklediğiniz etkinlik, çalışmak istediğiniz anahtar kelimenin zorluğu ve sayısı gibi etmenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Yukarıda yer alan Bursa SEO Danışmanlığı hizmet paketlerinde yer alan fiyat tarifesini incelemeniz ardından bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bursa SEO Danışmanlığı

Bursa SEO danışmanlığı, bir web sitesinin içeriğini, bağlantılarını ve diğer özelliklerini optimize ederek arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. Bu sayede web siteniz daha yüksek arama sonuçlarında görüntülenir ve daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. SEO danışmanlığı, web sitenizin arama sıralamasını iyileştirebilir ve ziyaretçi trafiğini artırabilir. Bu sayede web sitenizin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında, sizlerin marka ve ürünlerine ait web adreslerinde arama motoru optimizasyonu amacıyla birçok farklı uygulama ve çalışma yürütmekteyiz. Size özel SEO çözümleri için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Bursa SEO Ajansı

Bursa SEO Ajansı TeknikEffect, firmaların, marka, ürün ve hizmetleri için sunmuş olduğu özel tanıtım yazıları, kaliteli backlinkler (referans linkler) aracılığıyla sizleri web ortamında daha ulaşılabilir hale getirmektedir.

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Referanslar

Hizmetlerimiz
Hakkında
Neler Söylediler?

Bursa SEO Ajansı arayışımız sonucu tanıştığımız TeknikEffect ekibi, bizleri aylık SEO planlarıyla karşıladı. Adım adım yol haritası belirleyerek sürdürdüğümüz uygulamalarla anahtar kelimelerimizde ciddi bir başarı yakaladık.
Aydan C.
Fersahlar Tic.
Hazırlamış oldukları SEO uyumlu içeriklerle, bizleri çok kısa sürede arama motorları üzerinden daha fazla hit alır seviyeye getirdiler. Bununla birlikte sürekli olarak raporlama ve neler yapılmalı, nasıl devam edilmeli yönlendirmeleriyle yeni bir firma olan bizlere büyük faydaları oldu.
Selim B
E-Ticaret Firması
TeknikEffect ekibi, şehrimizde ve bölgemizde bulunan potansiyel öğrencilere erişimimizi kolaylaştırdı. Yürüttükleri SEO çalışmalarıyla birlikte gözle görülür oranda tıklama artışı, trafik artışı ve öğrenci potansiyelimizi geliştirdik.
Veysi Z.
Eğitim Kuruluşu

Arama Motoru Optimizasyonu
İstiyorum!

Web Tasarım

Bursa Web Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Backlink

Backlink hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.