img animation 2
img animation 1
img animation 4
img animation 3
Teknik

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya platformları, işletmenizin marka bilinirliğini yükseltmek ve satışlarınızı arttırmak için harekete geçmenizi bekliyor.

bursa sosyal medya hizmetleri
img animation 4
Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Instagram, facebook ve diğer bütün platformlarda bulunan hesaplarınızın yönetimini, içeriklerini ve diğer bütün ihtiyaçlarınızı bize bırakın.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Tiktok ve YouTube reklamları ile internetin en büyük pazaryerlerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtalım, satışlarınızı arttıralım.

Video Çalışmaları

Sosyal medya hesaplarınızda, reels, video,YouTube içerikleri ve hareketli storyler ile ürün ve hizmetlerinizi etkili şekilde pazarlayalım.

Grafik Tasarım

Sosyal medyada, ürün satışlarınızı arttırmak ve marka bilinirliliğinizi arttırmak amacıyla ihtiyaç duyacağınız bütün görselleri bize bırakın.

İçerik Yönetimi

Hesaplarınıza ait açıklamalar, hakkımızda yazıları, içeriklerinizin altlarına girilecek içerikler ile müşteri deneyiminizi geliştirelim.

Marka Yönetimi

Kurumsal kimliğinizi sosyal medyada alanında uzman ekibimizle oluşturalım, geliştirelim ve koruyalım.

Organik Etkileşim

Sosyal medyada, paylaşım stratejileri ve içerik kalitesi ile hesabınızın doğal etkileşimini arttırarak müşteri potansiyelinizi geliştirelim.

Organik Takipçi

Sosyal medya hesaplarınızın kalitesi ve takipçi etkileşimi dijital pazarlamada satışlarınızı arttıracak altın anahtardır.

Alanında uzman, tecrübeli bir ekip. (1)
Dijital Pazarlama

Sosyal Medya
Hizmetleri

Dijital dünyanın en büyük pazar yeri haline gelmiş olan sosyal medya platformlarında sizler için teknik çözümler üretiyoruz.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında kurumsal firmaları sosyal medya üzerinde daha aktif hale getirmek, reklam harcamalarını doğru kitlelere yönlendirerek satışlarını arttırmak üzerine çalışmalar yapılmaktadır. TeknikEffect olarak, sosyal medya paylaşımlarınızı hazırlayabilir, doğru hedef kitleler belirleyerek reklam maliyetlerinizi düşürebilir, kurumsal kimliğinize uygun şekilde şablonlar hazırlayabiliriz. Organik Instagram çekilişleri ve reklam çalışmaları ile hesaplarınızı doğal olarak büyütebiliriz.

Analiz

Sektörünüz özelinde, mevcut durum analizleri ile sosyal medyadaki ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Hedef Kitle

Sosyal Medyanın uçsuz bucaksız mecralarında ulaşmamız gereken kitleyi, demografik bilgilerine göre belirliyoruz.

Dijital Dönüşüm

Potansiyel hedef kitlenizi tam 12'den vuracak anahtar kelimeleri belirliyor ve rekabeti ölçüyoruz.

tanıtım filmi hizmetleri
Yönetim

Rakiplerinizi gözden kaçırmıyor, stratejileri üzerine farklı stratejiler belirliyoruz.

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlaması sürekli olarak takip ve istatistik gerektirir. Gerekli kodlar ile ölçümleri sağlıyor aldığımız sonuçlar üzerine geliştirmelerde bulunuyoruz.

Sunum

Dijital pazarlama stratejilerinizi ve ilerleyen dönemdeki yol haritanızı istatistiksel olarak ifade eden detaylı raporlar hazırlıyoruz.

sss

Sosyal Medya
Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Hizmetleri Nelerdir?

Sosyal medya ajansı TeknikEffect, marka, ürün ve hizmetlerinize dair sosyal medya reklamcılığı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gerekli görsellerin hazırlanması ve organik etkileşim, organik takipçi artışı üzerine hizmetler sunmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, firmaların, marka ve şahısların instagram, facebook, twitter ve diğer platformlarda bulunan hesaplarının içerikleri, görselleri ve reklam çalışmaları ile ilgili olarak yönetilmesidir. 

Sosyal Medya Yönetimi Ne İşe Yarar?

Günümüzde dijital pazarlamanın kalbi sosyal medyadan geçmektedir. Öyle ki, ticari hesaplarınızın ve satış yaptığınız hesapların yönetimini TeknikEffect gibi alanında başarılı sosyal medya yöneticilerine bırakarak marka bilinirliliğini arttırabilir, takipçilerinize ulaşılabilir, etkileşimi arttıran içerikler paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Facebook ADS & Instagram ADS ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırırsınız.

Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması, öncelikle kaliteli içerik üreten bir hesabınız olması, gönderi içeriklerinizin anlaşılır olması ve doğru tag kullanımı ile başlamaktadır. Marka bilinirliği üzerine yaptığınız bu çalışmalar sonrasında Facebook ADS, Instagram reklamları, Tiktok reklamları, YouTube reklamları ile potansiyel müşterilerinize ulaşmakla devam etmektedir. Reklamlarınız, doğru şekilde optimize edilmelidir. Altın hedef kitleniz sürekli olarak güncel ve geçerli olmalıdır. 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri sunan TeknikEffect, sizlerin marka, ürün ve hizmetlerinize dair sosyal medya içeriklerinizi, müşteri ilişkilerinizi ve organik etkileşimlerinizde belirgin artışlar kazanmanızı sağlamaktadır.

Bursa Sosyal Medya Yönetimi

Bursa Sosyal Medya Yönetimi Ajansı TeknikEffect, sunmuş olduğu sosyal medya hizmetleriyle, ürün, marka ve hizmetlerinizi sosyal medyada etkin şekilde temsil etmektedir. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleriyle, markanıza değer katarak müşteri etkileşiminizi arttırabilirsiniz.

Referanslar

Hizmetlerimiz
Hakkında
Neler Söylediler?

Yönlendirmeleriyle, işletmemize vermiş oldukları katkıların sonucunu çok kısa bir sürede almaya başladık. Sosyal medya ve E-Ticaret hesaplarımızın yönetimini disiplinli ve düzenli şekilde gerçekleştiren bir ekip.
Veysi A.
Akyamanlar Tic.
Sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı konusunda aldığımız hizmetler ile birlikte satışlarımızda ve organik etkileşimlerde ciddi bir artış yakaladık.
Ayşe K.
E-Ticaret Firması
TeknikEffect ekibi, sıfırdan girdiğimiz e-ticaret alanında bizlere yol haritaları doğrultusunda sosyal medya ve pazar alanlarında satışın kurallarını, organik etkileşimin önemini belirterek sektörde kısa sürede sonuçlar almaya başlamamız konusunda büyük yardımlarda bulundu.
Okan Y.
Sağlık Kuruluşu

Sosyal Medya Uzmanı
İstiyorum!

Marka Strateji Danışmanlığı

Bursa Marka Strateji Danışmanlığı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Bursa E-Ticaret Danışmanlığı

Bursa E-Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Bursa Grafik Tasarım

Bursa Grafik Tasarım hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayınız.